4. Niedziela Zwykła, 28.01.2024r.

1. W środę – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  2. W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.
  3. W piątek – święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB. Gromnicznej. Msze św. Będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. Będzie poświęcenie gromnic. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia konsekrowanego. Składka będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
  4. W piątek też od godz. 17.00 – spowiedź św. pierwszopiątkowa.
  5. W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe, z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W sobotę od godz. 9.00 – wyjazd do chorych z Najśw. Sakramentem.
  7. W ostatnim czasie odszedł od nas do wieczności śp. Henryk Habało, lat 63. Pomódlmy się o Jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.