Niedziela Św. Rodziny, 31.12.2023r.

• Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa oraz ostatnim dniem starego roku. Po Mszy św. Wieczornej odśpiewamy dziękczynne „Ciebie Boga wysławiamy” jako nasze podziękowanie Bogu za wszystkie otrzymane dobrodziejstwa w ciągu tego roku.

• Jutro, w pierwszy dzień nowego roku będziemy obchodzić uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym.

• We wtorek – wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjansu, biskupów i doktorów Kościoła.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.

• W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – spowiedź św. pierwszopiątkowa.

• W sobotę – uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Składka będzie przeznaczona na misje.

• Przy głównym wyjściu z kościoła u Sióstr pracujących w naszej parafii jest do nabycia kadzidło i kreda na uroczystość Trzech Króli.

• Pod chórem w naczyniu znajduje się woda święcona, którą można zabrać na kolędę do domu.

• W przyszła niedzielę na godz. 16.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie prowadzone przez naszą scholę parafialną.

• W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności śp. Elżbieta Sekuła, lat 78 oraz śp. Janusz Siekacz, lat 57. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.