- Dzisiaj wypada pierwsza niedziela miesiąca; po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.
- Dzisiaj harcerze ze Szczepu” Ruczaj” będą przed kościołem sprzedawać ciasto z własnych wypieków. Dochód pragną przeznaczyć na organizację obozów wakacyjnych.
- W poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
- W czwartek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła. i zakończenie oktawy Bożego Ciała.
- W piątek – uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa.
- W sobotę – wspomnienie Niepokalanego Seca Maryi.
- Panu Januszowi Kolorusowi dziękujemy za naprawienie pompy na cmentarzu.
- Na naszej parafialnej stronie internetowej pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1YBibe8qkBCSQ6tbBc8OFHlRhiN7G1vLY?usp=sharing można obejrzeć zdjęcia z procesji Bożego Ciała. Panu Tomaszowi Syrkowi serdecznie dziękujemy za ich wykonanie.
- W ostatnim czasie odeszła od nas do wieczności śp. Czesława Wcisło, lat 92. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.