27. Niedziela Zwykła, 8.10.2023r.

• W poniedziałek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

• W piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

• W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 23. Dzień Papieski. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na stypendia dla zdolnej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin, w ramach „Dzieła Nowego Tysiąclecia”.

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, odprawiane przez cały tydzień o godz. 17.30.

• W najbliższy poniedziałek, 9 października rozpoczną się w naszej parafii spotkania ze słowem Bożym dla wszystkich osób chętnych. Będą się one odbywać co 2 tygodnie w poniedziałki, w dolnej salce na plebanii w godz. 18.30-20.00. Ich celem jest rozważanie słowa Bożego we wspólnocie. Będą to Ewangelie na 2 kolejne niedziele miesiąca. Serdecznie zapraszamy.

 

Podobne wpisy