28. Niedziela Zwykła, 15.10.2023r.

• W tą niedzielę obchodzimy 23. Dzień Papieski. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na stypendia dla zdolnej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin, w ramach „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. Puszka wystawiona jest przy głównym wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę!

• W piątek po wieczornej Mszy św. w salce na plebanii odbędzie się zbiórka ministrantów. Zapraszamy chłopców, szczególnie z klas IV do służby ministranckiej. Zgłoszenia kandydatów u Ks. Roberta.

• W piątek też o godz 19.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej. Zapraszamy młodzież do udziału w spotkaniach i tworzenia wspólnoty.

• W sobotę – święto św. apostołów Szymona i Judy.

• Przyjmujemy na wypominki za zmarłych przed lub po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii, w godzinach urzędowania. Ofiarowane Msze św., modlitwa i uzyskane przez nas odpusty niosą skuteczną pomoc w osiągnięciu przez naszych zmarłych pełni szczęścia wiecznego. Za zmarłych wypominanych będziemy się modlić podczas nieszporów z procesją na cmentarz w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 15.00, przed Mszami św. w Dzień Zaduszny, w listopadzie na nabożeństwach wypominkowych, odprawianych w niedziele o godz. 17.30. Modlimy się też za nich przed Mszą św. niedzielną o godz. 11.30, a w Dzień Zaduszny, 2 listopada o godz. 18.00 zostanie za nich odprawiona wspólna Msza św. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku na przełączce kościoła oraz w zakrystii.

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, odprawiane przez cały tydzień o godz. 17.30.

 

Podobne wpisy