5. Niedziela Wielkanocna, 28.04.2024r.

  • W poniedziałek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  • W środę, 1 maja – rozpoczęcie nabożeństw majowych. Będą one odprawiane przez cały maj o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci. Podczas tego nabożeństwa będziemy się modlić za Ojca św., Kościół w Polsce, o pokój w świecie, za nasze rodziny o powołania kapłańskie i zakonne oraz o urodzaje.
  • W czwartek – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła i pierwszy czwartek miesiąca; od godz. 17.00 – godz. św. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.
  • W piątek – uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Jest to też pierwszy piątek miesiąca; od godz. 17.00 – spowiedź św. pierwszopiątkowa.
  • W sobotę – wspomnienie św. Floriana, męczennika. Po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę też od godz. 9.00 – wyjazd do chorych z Najśw. Sakramentem.

Podobne wpisy