1. Niedziela Wielkiego Postu, 26.02.2023r.

• Dzisiejsza niedziela, to 1. Niedziela Wielkiego Postu. Na godz. 17.00 zapraszamy na pierwsze Gorzkie Żale. Rozważania w tym roku poprowadzi nasz wikariusz ks. Robert Michałek.

• W poniedziałek, 27 lutego na godz. 18.30 zapraszamy do kościoła rodziców tegorocznych kandydatów do bierzmowania na spotkanie organizacyjne.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta, prowadzona przez Grupę Modlitewną. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek – Drogi Krzyżowe: o godz. 16.30 – dla dzieci, a o godz. 17.15 – dla dorosłych i młodzieży; od godz. 17.00 – spowiedź św. pierwszopiątkowa.

• Spotkanie Grupy Apostolskiej odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w salce na plebanii.

• W sobotę – święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji; od godz. 9.00 – wyjazd do chorych z Panem Jezusem.

• W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe, z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W przyszłą niedzielę będzie można wpłacić pieniądze na wyjazd majowy do Pragi. Koszt to 700 zł i 800 koron czeskich. Przy zapisie należy podać pesel i adres zamieszkania.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Jan Jamka, lat 84 oraz Jego żona Irena, lat 81. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.