4 Niedziela Wielkiego Postu 10 marca 2024

  • Dzisiaj na godz. 17.00 zapraszamy na kolejne Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  • W poniedziałek o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Biblijnej Zapraszamy do wspólnego rozważania Pisma św.
  • We wtorek o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas 8, przygotowujących się do bierzmowania.
  • W piątek zapraszamy na Drogi Krzyżowe: dzieci – na godz. 16.30, a dorosłych i młodzież – na godz. 17.15.
  • W przyszła niedzielę będziemy przeżywać niedzielę rekolekcyjną. Nauki rekolekcyjne dla dorosłych będą na Mszach św: w sobotę o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 8.00 i 11.30, dla dzieci w niedzielę o godz. 10.00, a dla młodzieży w niedzielę o godz. 18.00. Na tę Mszę św. zapraszamy szczególnie młodzież z klas 7 i 8 przygotowującą się do bierzmowania. O godz. 16.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. z nauką rekolekcyjną dla osób starszych i chorych z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych. Od godz. 15.30 będzie dla nich możliwość skorzystania ze spowiedzi św. Rekolekcje poprowadzi ks. Robert Berdychowski z Zakonu Misjonarzy, dyrektor LO „Radosna Nowina 2000” w Piekarach, a poprzednio proboszcz Parafii Krzyża św. w Warszawie, skąd transmitowane są Msze św. dla chorych. Serdecznie zapraszamy.
  • Pod chórem u Sióstr pracujących w naszej parafii można nabyć piękne kartki świąteczne i palmy, a w zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne, z których dochód jest przeznaczony na pomoc dzieciom z najbiedniejszych rodzin naszej archidiecezji.

Podobne wpisy