2. Niedziela Wielkiego Postu, 5.03.2023r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszy św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• Dzisiaj też o godz. 17.00 – kolejne Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

• W poniedziałek, 6 marca o godz. 18.30 odbędzie się w kościele spotkanie dla uczniów klas 8, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

• W czwartek obchodzi swoje Imieniny nasza katechetka, Siostra Sawia. Z tej okazji życzymy Jej: zdrowia, wielu radości i wszelkich łask Bożych w życiu zakonnym i pracy katechetycznej. Szczęść Boże!

• W piątek zapraszamy na Drogi Krzyżowe: dzieci na 16.30, a dorosłych i młodzież – na 17.15.

• Zapraszamy na pielgrzymkę do Francji. W programie takie miejsca jak Ars, Lourdes, Paray le Monial, Lyon, Rocamadour, Bordoaux, Nevers. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u ks. Piotra.

• Jeszcze raz bardzo prosimy, aby starych zniczy zdejmowanych z grobów nie wstawiać do nisz kolumbarium, ale wyrzucać do kontenera na odpady.