7. Niedziela Wielkanocna. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.2023r.

• Dzisiaj na Mszy św. o 11.30 dzieci z klas IV naszej parafii będą przeżywać Rocznicę I Komunii Św.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane codziennie o godz. 17.30.

• W środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

• W piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.

• W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy w Kościele okres wielkanocny.

• Osoby wyjeżdżające w lipcu na pielgrzymkę do Francji proszone są o zgłoszenie się do ks. Piotra celem podania danych i wpłacenia kwoty zaliczki w wysokości 1000 zł.

• W sobotę, 27 maja ministranci, lektorzy, schola i Grupa Apostolska, pod opieką Ks. Piotra, Siostry Celiny i Siostry Sawii będzie miała pielgrzymkę dziękczynną za cały rok formacji do domu zakonnego Sióstr w Ślemieniu. W programie Msza św. ognisko, zabawy i wiele ciekawych atrakcji. Wyjazd będzie od kościoła o godz. 8.30, a powrót ok. 16.00. Zapraszamy!

• W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Dariusz Pawlicki, lat 53. Pomódlmy się o Jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.