3. Niedziela Wielkiego Postu, 3.03.2024r.

1. Dzisiaj na godz. 17.00 zapraszamy na kolejne Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W poniedziałek – święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji.
  3. W poniedziałek też o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się katecheza dla uczniów klas 7, przygotowujących się do bierzmowania.
  4. Również w poniedziałek godz. o 18.30 odbędzie się w kościele „Wieczór Uwielbienia”, na który wszystkich serdecznie zapraszamy.
  5. We wtorek o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla uczniów klas 8, przygotowujących się do bierzmowania.
  6. W czwartek od godz. 17.00 – Godzina Święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.
  7. W piątek zapraszamy na Drogi Krzyżowe: dzieci – na godz. 16.30, a dorosłych i młodzież – na godz. 17.15.
  8. W sobotę obchodzi swoje Imieniny nasza Siostra katechetka, Siostra Sawia. Z tej okazji życzymy jej: zdrowia, wielu radości, pokoju ducha i wszelkich łask Bożych w pracy katechetycznej i życiu zakonnym. Szczęść Boże!
  9. Pod chórem u Sióstr pracujących w naszej parafii można nabyć piękne kartki świąteczne.
  10. W ostatnim tygodniu odeszły od nas do wieczności śp. Agnieszka Małysa, lat 47 oraz Ewa Sobala, lat 85. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.