7. Niedziela Wielkanocna. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 28.05.2023r.

• Dzisiaj o godz. 17.30 – nabożeństwo majowe, na które serdecznie zapraszamy.

• W poniedziałek – święto NMP, Matki Kościoła.

• W środę – święto Nawiedzenia NMP.

• W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i pierwszy czwartek miesiąca; od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.

• W czwartek też rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych, które będą odprawiane po Mszy św. wieczornej.

• W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.30 – spowiedź św.

• W sobotę – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy w męczeństwie; po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Różańcowe, z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• Wyjazd do chorych z Najśw. Sakramentem będzie w sobotę, od godz. 9.00.

• W przyszłą niedzielę – uroczystość Najśw. Trójcy i pierwsza niedziela miesiąca; po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• Informujemy, że intencje na 2024 r. będzie można zamawiać po wakacjach.

• Bardzo prosimy, aby nie obłamywać gałązek z cisów, rosnących przy kolumbarium do bukietów na groby.

• Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Francji w terminie od 5 do 12 lipca. Zapisy i program u ks. Piotra. Zapraszamy!

• Panu Kazimierzowi Illukiewiczowi, naszemu parafianinowi, dziękujemy za przekazanie do wykorzystania w kościele pięknej pieśni o Duchu Świętym, którą słyszeliśmy dzisiaj na Mszy św. na dziękczynienie. Napisał tekst i skomponował muzykę, a śpiewał Mariusz Domaszkiewicz.

 

• W ostatnim czasie odeszła od nas do wieczności śp. Danuta Kulon, lat 59. Pomódlmy się o Jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.

Podobne wpisy