2. Niedziela Wielkiego Postu, 25.02.2024r.

1. Dzisiaj na godz. 17.00 zapraszamy na kolejne Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W piątek od godz. 17.00 – spowiedź św. pierwszopiątkowa.
  3. W piątek też zapraszamy na Drogi Krzyżowe: dzieci – na godz. 16.30, a dorosłych i młodzież – na godz. 17.15.
  4. W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W sobotę też od godz. 9.00 – wyjazd do chorych z Najśw. Sakramentem.
  6. Od Wielkiego Czwartku rozpocznie się w naszej archidiecezji Kongres Eucharystyczny pod hasłem „Ja Jestem” (J 8,24), który będzie trwał do 15 czerwca tego roku. Na stoliku na przewiązce kościoła znajduje się do zabrania wydana z tej okazji broszurka, poświęcona Najśw. Eucharystii. Zachęcamy do jej lektury.
  7. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki, znajdującej się pod chórem. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.