6. Niedziela Wielkanocna, 14.05.2023r.

• Dzisiaj na Mszach św. o godz. 10.00 i 12.00 dzieci z klas trzecich naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Św. Z tego też względu nie ma w tą niedzielę Mszy św. o godz. 11.30.

• Dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców zapraszamy w najbliższym tygodniu na Msze św. o godz. 18.00, w ramach tzw. „Białego Tygodnia”.

• We wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika., głównego patrona Polski.

• W czwartek po Mszy św. wieczornej (ok. 18.30) odbędzie się w kościele próba dla dzieci przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii Św.

• W przyszła niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klas czwartych będą przeżywały w naszej parafii Rocznicę Pierwszej Komunii Św.

• Spowiedź św. dla nich i dla ich rodzin będzie w sobotę od godz. 9.00 do 9.30.

• Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych składamy serdeczne Bóg zapłać za zakup do naszego kościoła kompletu obrusów maryjnych, jako dar ołtarza. Są już nimi ubrane ołtarze.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Helena Krasny, lat 87. Pomódlmy się o Jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.