12. Niedziela Zwykła, 25.06.2023r.

• W środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

• W czwartek – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień Imienin naszego ks. wikariusza Piotra. Z tej okazji życzymy mu: zdrowia, radości, pogody ducha, wytrwałości w powołaniu i pracy katechetycznej i wszelkiego błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia. Szczęść Boże!

• W sobotę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• Ze względu na urlopy księży, w lipcu nie będzie wyjazdu do chorych z Najśw. Sakramentem.

• W przyszła niedzielę, pierwszą miesiąca, po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• W lipcu i sierpniu, kancelaria w czwartki rano – nieczynna. Pilne sprawy kancelaryjne prosimy zgłaszać do księży w zakrystii po wieczornych Mszach św.

• Ze smutkiem informujemy, że decyzją naszego arcybiskupa podczas tegorocznych translokacji księży, nasz wikariusz ks. Piotr Pilch, z dniem 26 sierpnia, po pięciu latach pracy duszpasterskiej i katechetycznej w naszej szkole w Skotnikach, został przeniesiony do Parafii Wszystkich Świętych, kościoła św. apostołów Piotra i Pawła, w Krakowie, przy ul. Grodzkiej. Nikt nie został skierowany na jego miejsce do naszej parafii. Ks. Piotrowi dziękujemy za ofiarną i życzliwą pracę w naszej parafii i życzymy mu wszelkiego błogosławieństwa Bożego na nowej placówce. W niedzielę 27 sierpnia o godz. 11.30 zostanie odprawiona pożegnalna Msza św. dziękczynno – błagalna w jego intencji. Serdecznie na nią zapraszamy.

 

Podobne wpisy