Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, 1.01.2023r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta, prowadzona przez Grupę Modlitewną.

• W piątek – uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Składka będzie przeznaczona na misje. Po Mszach św. będzie błogosławienie kredy, kadzidła i mirry. Jest to też pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.30.

• W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe, z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W zakrystii u Sióstr pracujących w naszej parafii jest do nabycia kadzidło, kreda i mirra przed uroczystością Objawienia Pańskiego, 6 stycznia.

• Na cały nowy rok życzymy zdrowia, wielu radości, pokoju ducha i wszelkiego błogosławieństwa Bożego na każdy dzień w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym. Niech Bóg błogosławi!