7. Niedziela Wielkanocna, 12.05.2024r.

• W tą niedzielę w naszej parafii przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii Św. dla dzieci z klas 3a i 3b o godz. 10.00, a dla klas 3c i 3d o godz. 12.00. Nie będzie Mszy św. o 11.30.
  • W tą też niedzielę o godz. 9.00 odbędzie się procesja św. Stanisława, biskupa i męczennika z Wawelu na Skałkę
  • We wtorek – święto św. Macieja, apostoła.
  • W czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.
  • W sobotę od godz. 9.00 będzie spowiedź św. dla dzieci z klas IV przed Rocznicą Pierwszej Komunii Św.
  • W przyszła niedzielę – uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a dzieci z klas IV, na Mszy św. o godz. 11.30 będą przeżywały Rocznicę swej Pierwszej Komunii Św. Z tego względu Msza św. wspólna będzie odprawiona nie jak zwykle o godz. 11.30, ale o godz. 10.00.
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane w naszym kościele o godz. 17.30, a dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, w ramach „Białego Tygodnia”.
  • Ze względu na nabożeństwa majowe, kancelaria w maju w czwartki po południu będzie czynna do godz. 17.30.

• W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności śp. Eugeniusz Krasny, lat 88, śp. Janusz Krasny, lat. 59 oraz śp. Krzysztof Korpak, lat 73. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.