2. Niedziela Adwentu, 10.12.2023r.

• Zapraszamy na Roraty, szczególnie dzieci, które odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 6.45.

• W środę – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

• W czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

• W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się błogosławieństwo nowych lektorów.

• Pod chórem i w zakrystii u Sióstr zakonnych pracujących w naszej parafii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny i piękne tradycyjne kartki świąteczne. W zakrystii są też do nabycia świece wigilijne „Caritas”, z których dochód jest przeznaczony na wsparcie najbiedniejszych rodzin naszej archidiecezji.

• Prosimy o zamykanie bramek na cmentarzu, aby grasujące w okolicy dziki nie narobiły szkód.

• Dzisiaj od 7.00 do 21.00 odbywają się wybory do Rady naszej Dzielnicy, w tych samych lokalach, co w ostatnich wyborach parlamentarnych. Zachęcamy do wzięcia udziału.

• W ostatnim czasie odeszła od nas do wieczności śp. Janina Zajadlik, lat 93. Pomódlmy się o Jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.