4. Niedziela Wielkanocna, 30.04.2023r.

• W poniedziałek, 1 maja o godz. 17.30 – pierwsze nabożeństwo majowe, które o tej godzinie będzie odprawiane przez cały maj. Szczególnie zapraszamy na nie dzieci. Podczas tego nabożeństwa będziemy się modlić za Ojca św., Kościół w Polsce, o pokój w świecie, za nasze rodziny o powołania kapłańskie i zakonne oraz o urodzaje.

• We wtorek – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.

• W środę – uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym.

• W czwartek – wspomnienie św. Floriana, męczennika i pierwszy czwartek miesiąca; od godz. 17.00 – Godzina święta, prowadzona przez Grupę Modlitewną. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera i pierwszy piątek miesiąca; od godz. 17.30 – spowiedź św.

• W sobotę – święto św. apostołów Filipa i Jakuba i pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. porannej będzie Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W sobotę też od godz. 9.00 – wyjazd do chorych z Najśw. Sakramentem.

• Próby dla dzieci pierwszokomunijnych będą od 9 do 12 maja: dla klas 3a i 3b o godz. 16.30, dla klas 3c i 3d po Mszy św. wieczornej (ok. 18.30).

• Spowiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców będą w sobotę, 13 maja: dla klas 3a i 3b – od godz. 9.00; dla klas 3c i 3d – od 9.30 do 10.00.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Apolonia Siwczak, lat 81. Pomódlmy się o Jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”