31. Niedziela Zwykła, 5.11.2023r.

• Dzisiaj o godz. 17.30 – nabożeństwo wypominkowe za zmarłych.

• Jutro o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla uczniów klas 7, przygotowujących się do bierzmowania, a w dolnej salce odbędzie się spotkanie Grupy Biblijnej. Zapraszamy wszystkich pragnących rozważać Pismo św. w grupie dyskusyjnej.

• We wtorek o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla uczniów klas 8, przygotowujących się do bierzmowania. Uczniowie, którzy nie oddali jeszcze indeksów z praktykami religijnymi z poprzedniego roku proszeni są o ich dostarczenie na to spotkanie.

• W czwartek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

• W piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża.

• W sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours i Narodowe Święto Niepodległości.

 

Podobne wpisy