29. Niedziela Zwykła, 22.10.2023r.

• W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, a w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Składka jest przeznaczona na misje. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

• Dzisiaj we wszystkich kościołach w Polsce odbywa się liczenie wiernych.

• W poniedziałek w dolnej salce na plebanii o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Grupy Biblijnej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozważać Pismo św. w grupie dyskusyjnej.

• W sobotę – świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, odprawiane codziennie o godz. 17.30.

• W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii odbędzie się spotkanie studentów i młodzieży pracującej. Serdecznie zapraszamy!

• Dziękujemy za ofiary złożone do puszki w ostatnią niedzielę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebraliśmy 2250 zł.

• Przyjmujemy na wypominki za zmarłych przed lub po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii, w godzinach urzędowania. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku na przełączce kościoła oraz w zakrystii.

• Bardzo prosimy kierowców, aby nie parkowali samochodów na pasie procesyjnym wokół kościoła.

• W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Zbigniew Szydłowski, lat 88, przewodniczący Rady Parafialnej za czasów ks. prałata Józefa Brzeźniaka. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.