24. Niedziela Zwykła, 17.09.2023r.

• Dzisiaj o godz. 16.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

• W poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

• W środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

• W czwartek – święto Mateusza, apostoła i ewangelisty.

• W sobotę – wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

• Zgodnie z zaleceniem naszego arcybiskupa w przyszłą niedzielę, 24 września po Mszach św., zostanie przeprowadzona kwesta do puszki na rzecz Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej.

• Stowarzyszenie „Dobrosław” dziękuje za złożony ofiary podczas kwesty w ostatnią niedzielę na rzecz chorego 8. miesięcznego Dominika. Zebrano 2137 zł i 70 euro.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Władysława Malada, lat 86. Pomódlmy się o Jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.