22. Niedziela Zwykła, 3.09.2023r.

• Dzisiaj wypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• W poniedziałek o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, rodziców i wszystkich uczniów.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina Święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.

• W piątek – święto Narodzenia NMP. Jest to dzień Imienin Siostry Leticji. Z tej okazji życzymy jej dobrego zdrowia, radości, opieki Matki Najświętszej i wszelkiego błog. Bożego na każdy dzień życia.

• W przyszłą niedzielę po Mszach św. Stowarzyszenie „Dobrosław” przeprowadzi kwestę na rzecz 8-miesięcznego Dominika, który urodził się z zespołem Downa i wymaga kosztownego leczenia.

• Pragniemy poinformować, że decyzją Matki Generalnej Zgromadzenia Sióstr Duszy Chrystusowej, Siostra Celina, nasza zakrystianka została przeniesiona na placówkę zakonną do Gdańska, a na jej miejsce została skierowana do pracy Siostra Emiliana. Siostrze Celinie dziękujemy za ofiarną pracę zakrystianki, wykonywaną z wielką radością i prowadzenie scholi parafialnej. Życzymy jej zdrowia, wielu radości, sukcesów w studiach katechetycznych, życzliwego otoczenia i wszelkich łask Bożych w życiu osobistym i zakonnym. Siostrę Emilianę serdecznie witamy i życzymy, aby dobrze czuła się w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej i w zdrowiu i radości mogła wypełniać wszystkie swoje obowiązki.

 

Podobne wpisy