9. Niedziela Zwykła, 2.06.2024r.

• Dzisiejsza niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca; po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.
  • W poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników ugandyjskich Karola Lwangi i 21. Towarzyszy męczeństwa.
  • W poniedziałek też po Mszy św. wieczornej będzie się kolejny „Wieczór Uwielbienia”. Zapraszamy do wspólnego uwielbienia Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie, a w salce na plebanii odbędzie się spotkanie uczniów klas 7, przygotowujących się do bierzmowania. Uczniowie proszeni są o zabranie indeksów z praktykami religijnymi.
  • W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – „Godzina święta”. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.
  • W czwartek też zakończenie oktawy Bożego Ciała.
  • W piątek – uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa; od godz. 17.30 – spowiedź św. pierwszopiątkowa.
  • W sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  • Zapraszamy na procesje Eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała, które będą się odbywać do czwartku, po Mszy św. wieczornej.