8. Niedziela Zwykła, 26.05.2024r.

  • W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Najśw. Trójcy.
  • W środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskie, dziewicy.
  • W czwartek – uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 wyruszy tradycyjna procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy, ulicami: Skotnicką, Rosistą, Dobrowolskiego, Brücknera i Skotnicką do kościoła. Prosimy aby na czas procesji przestawić samochody tak, by można było swobodnie przejść. Zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci w strojach komunijnych, krakowskich, dzieci sypiące kwiaty, chłopców do dzwonienia, młodzież do niesienia feretronów. Prosimy o udekorowanie posesji na trasie procesji.
  • Przez osiem kolejnych dni, po Mszy św. wieczornej będzie procesja wokół kościoła.
  • W piątek – święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych.
  • W sobotę – wspomnienie św. Justyna, męczennika; po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający z racji 1. soboty miesiąca.
  • W sobotę też od godz. 9.00 – wyjazd do chorych z Najśw. Sakramentem.

Podobne wpisy