Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Ogłoszenia Parafialne

7. Niedziela Zwykła, 24.02.2019r.

kła, 24.02.2019r.

 W piątek, pierwszy miesiąca – spowiedź św. od godz. 17.00.

 W piątek też o godz. 16.30 – próba scholi, a o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej.

 W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe z racji pierwszej soboty miesiąca, a o godz. 10.30 – zbiórka ministrantów i lektorów w salce na plebanii.

 W sobotę też od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z Najśw. Sakramentem. Chorzy, którzy nie są jeszcze zgłoszeni prosimy zgłaszać do ks. Pawła.

 Za tydzień, w niedziele, będzie można dokonać wpłaty 430 zł za pielgrzymkę do sanktuariów wschodniej Polski. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Piotra.

 Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

 

 W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Stanisław Równiatka, lat 77, śp. Lech Anczyk, lat 78 oraz śp. Bronisław Foszcz, lat 81. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

6. Niedziela Zwykła, 17.02.2019r.

 W piątek – święto Katedry św. Piotra, Apostoła; o godz. 19.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej.

 W sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika; o godz. 10.30 w salce na plebanii odbędzie się zbiórka ministrantów i lektorów.

 Spotkania scholi odbywają się w piatki o godz. 16.30 w salce na plebanii.

 Zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę "Sanktuaria Wschodniej Polski", w dniach 6 - 7 kwietnia br. W programie Jabłeczna - Kodeń - Grabarka - Białystok - Kruszyniany - Sokółka. W tych miejscach rozgrywała się wielka historia naszej Ojczyzny, a kiedyś był to środek Polski. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły i zapisy do końca lutego u ks. Piotra.

 Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

 

 W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Piotr Pstuś, lat 38. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

 

Więcej artykułów…