2. Niedziela Wielkanocna, 7.04.2024r.

  • Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna w całym Kościele 80. Tydzień Miłosierdzia Bożego. Jest to też 1. niedziela miesiaca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.
  • W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach odbywają się dzisiaj główne uroczystości. Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego będzie odprawiona o godz. 10.00 przy ołtarzu polowym.
  • W poniedziałek – uroczystość Zwiastowania Pańskiego; o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Biblijnej. Zapraszamy do wspólnego rozważania Pisma św.
  • W środę od godz. 17.30 będzie spowiedź dla kandydatów do bierzmowania.
  • W czwartek o godz. 18.30 odbędzie się próba ustawienia przed przyjęciem sakramentu bierzmowania dla uczniów klas 8.
  • W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 uczniowie klas 8 przystąpią do sakramentu bierzmowania. Udzieli go ks. bp. Jan Zając.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci z klas 3. przygotowujące się do 1. Komunii Św. będą miały odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
  • W przyszłą niedzielę gościć będziemy przedstawicieli Fundacji Orla Straż. W czasie każdej Mszy św. dadzą krótkie świadectwo o losie ofiar terroryzmu i wojny oraz możliwości niesienia im pomocy. Po każdej Mszy św. będzie możliwość wsparcia ich działań ofiarą do puszek.
  • Bardzo prosimy rodziców stojących z dziećmi na Mszy św. poza kościołem o ich przypilnowanie, aby nie wyrzucały na drogę kamyków z pasa przy ogrodzeniu tym bardziej, że jest on skrapiany środkami chwastobójczymi.

Podobne wpisy