Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 

8. Niedziela Zwykła, 27.02.2022r.

 • W tą niedzielę, w poniedziałek i we wtorek od godz. 17.00 do 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, w ramach 40-godzinnego nabożeństwa przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.
 • W tą niedzielę też, po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla młodzieży uczącej się, studiującej i pracującej.
 • W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W dniu tym obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • Od Środy Popielcowej rozpoczyna się w naszej archidiecezji okres Komunii Św. wielkanocnej, który potrwa do uroczystości Trójcy Przenajświętszej (12 czerwca).
 • W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.
 • W piątek – święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji i pierwszy piątek miesiąca; od godz. 17.00 – spowiedź św. pierwszopiątkowa, a po Mszy św. wieczornej - kolejny „Wieczór Uwielbienia” w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
 • W piątek też , na godz. 17.15 zapraszamy na pierwszą w tegorocznym Wielkim Poście Drogę Krzyżową. W niedzielę natomiast na godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.
 • W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe, z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • W sobotę o godz. 10.00 w salce na plebanii odbędzie się zbiórka ministrantów, lektorów i kandydatów.
 • W sobotę też od godz. 9.00 - wyjazd do chorych z Panem Jezusem. Chętnych prosimy zgłaszać do ks. Pawła.
 • W przyszłą niedzielę na Mszy św.  o godz. 10.00 przyjmiemy nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 • W związku z nowym Dekretem naszego arcybiskupa, obowiązującym od stycznia, pragniemy poinformować, że tylko w wyjątkowych okolicznościach każdy kapłan może odprawić w danym dniu drugą Mszę św., a stypendium z niej musi przekazać do Kurii Metropolitalnej. Z Mszy św. zbiorowych kapłan może zatrzymać średnią intencję z miesiąca, a resztę ofiar również musi przekazać do Kurii. W związku z tym Msze św. pogrzebowe indywidualne będziemy przyjmować tylko od najbliższej rodziny, które prosimy zamawiać przy załatwianiu pogrzebu. Inne mogą być przyjmowane na Msze św. wspólne, które są odprawiane w naszym kościele w każdą pierwszą niedzielą miesiąca, o godz. 11.30.

• W tą niedzielę, w poniedziałek i we wtorek od godz. 17.00 do 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, w ramach 40-godzinnego nabożeństwa przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.

• W tą niedzielę też, po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla młodzieży uczącej się, studiującej i pracującej.

• W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W dniu tym obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• Od Środy Popielcowej rozpoczyna się w naszej archidiecezji okres Komunii Św. wielkanocnej, który potrwa do uroczystości Trójcy Przenajświętszej (12 czerwca).

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.

• W piątek – święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji i pierwszy piątek miesiąca; od godz. 17.00 – spowiedź św. pierwszopiątkowa, a po Mszy św. wieczornej - kolejny „Wieczór Uwielbienia” w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

• W piątek też , na godz. 17.15 zapraszamy na pierwszą w tegorocznym Wielkim Poście Drogę Krzyżową. W niedzielę natomiast na godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

• W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe, z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W sobotę o godz. 10.00 w salce na plebanii odbędzie się zbiórka ministrantów, lektorów i kandydatów.

• W sobotę też od godz. 9.00 - wyjazd do chorych z Panem Jezusem. Chętnych prosimy zgłaszać do ks. Pawła.

• W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 przyjmiemy nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.

• W związku z nowym Dekretem naszego arcybiskupa, obowiązującym od stycznia, pragniemy poinformować, że tylko w wyjątkowych okolicznościach każdy kapłan może odprawić w danym dniu drugą Mszę św., a stypendium z niej musi przekazać do Kurii Metropolitalnej. Z Mszy św. zbiorowych kapłan może zatrzymać średnią intencję z miesiąca, a resztę ofiar również musi przekazać do Kurii. W związku z tym Msze św. pogrzebowe indywidualne będziemy przyjmować tylko od najbliższej rodziny, które prosimy zamawiać przy załatwianiu pogrzebu. Inne mogą być przyjmowane na Msze św. wspólne, które są odprawiane w naszym kościele w każdą pierwszą niedzielą miesiąca, o godz. 11.30.