24. Niedziela Zwykła, 12.09.2021r.

• Dzisiaj po Mszach św. odbędzie się przed kościołem kwesta Stowarzyszenia „Dobrosław” na rzecz małej Karolinki, cierpiącej na ciężkie zaburzenia neurologiczne tzw. Zespół Retta.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła i rozpoczyna się XI Tydzień Wychowania.

• We wtorek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

• W środę – wspomnienie NMP Bolesnej.

• W czwartek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

• W sobotę – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

• Spotkania dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędą się: 13 września – dla klas 7 oraz 14 września - dla klas 8, po Mszach św. wieczornych.. Uczniowie klas 8 proszeni są o zabranie indeksów z praktykami religijnymi.

• W przyszłą niedzielę – ostatnia składka inwestycyjna. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary! Zostały one odnotowane w kartotece parafialnej.

• Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się 26 września po Mszy św. o godz. 10.00.

• Panu Januszowi Kolorusowi dziękujemy za naprawę pompy na studni na cmentarzu.