Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

1. Niedziela Wielkiego Postu, 21.02.2021r.

• Dzisiaj o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. z poświęceniem książeczek i łańcuszków dla dzieci z klasy 3c przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz dla ich rodziców. Po Mszy św. będzie spotkanie w kościele i rozdanie książeczek i łańcuszków.

• W piątek, na godz. 17.15 zapraszamy na Drogę Krzyżową. W niedzielę natomiast zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

• Spotkanie osób zapisanych na pielgrzymkę do Włoch odbędzie się w piątek, 26 lutego, w salce na plebanii, po Mszy św. wieczornej.

• W sobotę o godz. 11.00, w salce na plebanii odbędzie się spotkanie kandydatów na ministrantów, a o godz. 11.30 – kandydatów na lektorów.

• W przyszłą niedzielę – zgodnie z decyzją naszego ks. arcybiskupa - składka będzie przeznaczona na Centrum Jana Pawła II w Krakowie.