2. Niedziela Zwykła, 19.01.2020r.

• W tą niedzielę nasza schola parafialna zaprasza do kościoła na godz. 17.00 na wspólne kolędowanie.

• We wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

• W piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

• W sobotę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

• Zapraszamy na pielgrzymkę do Pragi w dniach 6 i 7 czerwca. W planie zwiedzanie katedry św. Wita, Hradczany oraz rejs statkiem po Wełtawie i wiele innych atrakcji. Zapisy już w tą niedzielę, w zakrystii.

• Druga rata na pielgrzymkę do Włoch wynosi 550 zł. Za tydzień w niedzielę, 26. 01 można dokonać wpłaty w zakrystii u ks. Piotra.

• Na stoliku z prasą i przy bocznych wyjściach z kościoła znajdują się ulotki policji, zawierające ostrzeżenie przed oszustami, wyłudzającymi pieniądze od starszych ludzi.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Magdalena Juszczyk, lat 93. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.