Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

12. Niedziela Zwykła, 23.06.2019r.

• Zapraszamy na procesje Eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała, odbywających się po Mszach św. wieczornych.

• W poniedziałek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

• W czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała.

• W piątek – uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• W sobotę – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień Imienin naszych ks. wikariuszy. Z tej okazji już dzisiaj życzymy im zdrowia, wielu radości i wszelkich łask Bożych na każdy dzień życia, a szczególnie w posłudze kapłańskiej. Szczęść Boże!

• Pragniemy poinformować, że nasz neoprezbiter ks. Dominik Kowynia został skierowany przez arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, ordynariusza Archidiecezji Krakowskiej, do pracy duszpasterskiej, jako wikariusz, do Parafii św. Brata Alberta w Nowym Targu-Niwie. Życzymy mu wszelkich łask Bożych w pracy duszpasterskiej, katechetycznej i w życiu osobistym.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

 

• W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności śp. Adam Ptak, lat 39 oraz śp. Józefa Pawlik, lat 77. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.