Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Najświętszej Trójcy, 16.06.2019r.

• Dzisiaj o godz. 17.00 w salce na plebanii odbędzie się krótkie spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Chorwacji - Medjugorije, w celu uzupełnienia danych i podania szczegółów wyjazdu.

• Dzisiaj też po Mszy św. wieczornej zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie organizacyjne chłopców z klas 3 i 4, którzy pragną zostać ministrantami.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

• W środę o godz. 8.00 – Msza na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.

• W czwartek – uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 15.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Po Mszy św. o godz. 15.00 wyruszy tradycyjna procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy ulicami: Skotnicką, Mochnaniec, Szymonowica, Obrońców Tobruku i Skotnicką do kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w procesji, która jest publicznym wyznaniem wiary w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Szczególnie zapraszamy dzieci z klas III i IV w strojach komunijnych, dzieci sypiące kwiaty, dzieci w strojach krakowskich i do dzwonienia. Za pobożne uczestnictwo w procesji można uzyskać odpust zupełny. Przez osiem kolejnych dni będzie procesja wokół kościoła po wieczornej Mszy św., na którą również wszystkich, a zwłaszcza dzieci, gorąco zapraszamy.

• Z racji uroczystości kancelaria w czwartek – nieczynna.

• Próby sypania kwiatów przed Uroczystością Bożego Ciała oraz dla grupy „Hosanna” odbędą się w najbliższy wtorek i środę o godz. 17.30 przed kościołem. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki.

• W piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

• Organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 1 - 8 lutego 2020r. Wstępne zapisy - w zakrystii we wrześniu. Wtedy też należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł. Koszt pielgrzymki to 3150 zł i 90 dolarów. Więcej informacji u ks. Piotra.

• We wrześniu będzie też ogłoszona pielgrzymka do Włoch z naszej parafii w dniach 26.06 - 04.07.2020r. Już teraz zapraszamy.

• W zakrystii można nabyć zdjęcia lub film DVD z Prymicji naszego neoprezbitera ks. Dominika Kowyni.

• Rada i Zarząd Dzielnicy VIII Dębniki zaprasza wszystkich mieszkańców na Święto Dzielnicy VIII Dębniki, które odbędzie się w dniu 23.06. br. w godzinach od 10.30 do 24.00 na stadionie SOKS Płomień Kostrze przy ul. Krzewowej w Krakowie. W programie wiele atrakcji.

• Fundatorzy witraży na przewiązce kościoła proszeni są o kontakt z ks. proboszczem. Od 24 czerwca br. będą montowane pozostałe witraże.