18. Niedziela Zwykła, 5.08.2018r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Jutro – święto Przemienienia Pańskiego.

• W środę – wspomnienie św. Dominika, prezbitera. Jest to dzień Imienin naszego diakona. Z tej okazji życzymy mu zdrowia, wielu radości i wszelkich łask Bożych na drodze do święceń prezbiteratu.

• W czwartek – święto św. Teresy od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

• W piątek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika..

• W sobotę – wspomnienie św. Klary.

• Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych, kancelaria w czwartki rano – nieczynna. W razie konieczności załatwienia spraw kancelaryjnych, prosimy o kontakt w zakrystii po Mszach św. wieczornych.

• Rodzinom: Pstusiów, Raciborów i Janasów dziękujemy za wykoszenie trawy przed kościołem, przy parkingach i plebanii.