5. Niedziela Zwykła, 4.02.2018r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracji Najśw. Sakramentu. Natomiast po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się katecheza dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

• W poniedziałek też, 5 lutego o godz. 19.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie grupy „Młodzi duchem”. Zapraszamy zwłaszcza nowe osoby, które pragną spotkać Chrystusa w Jego Słowie.

• We wtorek – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

• We wtorek też o godz. 18.30, w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla uczniów klas VII, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, a w środę dla klas II gimnazjum.

• W piątek po Mszy św. wieczornej - spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W piątek obchodzi Imieniny Siostra Apolonia, nasza zakrystianka. Z tej okazji życzymy jej zdrowia, wielu radości i wszelkiego błogosławieństwa Bożego w życiu osobistym i zakonnym, w wiernej służbie Panu i nasze wspólnocie parafialnej.

• W sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

• W sobotę o godz. 10.00 - spotkanie dla ministrantów i kandydatów.

• W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej - spotkanie Grupy Studenckiej i Młodzieży Pracującej. Serdecznie zapraszamy.

• Dzisiaj przed kościołem harcerze z XI Szczepu „Ruczaj” będą sprzedawać ciasto. Dochód ze sprzedaży chcą przeznaczyć na dofinansowanie wyjazdów harcerzy na zimowisko.