Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

27. Niedziela Zwykła, 8.10.2017r.

• W całej Polsce obchodzimy dzisiaj XVII Dzień Papieski. W dniu tym są zbierane ofiary do puszki na stypendia dla zdolnych, młodych Polaków, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, w ramach Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Puszka znajduje się przy głównym wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!

• W poniedziałek – święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

• W piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera; po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę o godz. 10.00 - spotkanie ministrantów, kandydatów i lektorów.

• W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

• W przyszłą też niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.00 odbędzie się katecheza dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

• W poniedziałek, 16 października o godz. 19.00 w budynku plebani odbędzie się spotkanie grupy „Młodzi Duchem”.

• W ostatnim tygodniu, za pozwoleniem Wydziału Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa, została zakończona wycinka drzew na cmentarzu. Ich stan po ścince okazał się o wiele gorszy niż wynikało to z zewnętrznych oględzin i cudem jest, że żadne nie runęło przy większej wichurze, co mogło spowodować ogromne zniszczenia nagrobków. Za ich wycinkę zostały zasadzone nowe drzewka wiśni ozdobnej za stodołą, od strony plebanii.

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, odprawiane codziennie o godz. 17.30.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.