Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

4. Niedziela Wielkanocna, 7.05.2017r.

• W tą niedzielę, po Mszy św. o godz. 10.00, odbędzie się ostatnia w tym roku katecheza dla rodziców i dzieci przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św. Serdecznie zapraszamy na naukę wspólnego rachunku sumienia. Natomiast po Mszy św. wieczornej odbędzie spotkanie Grupy Studenckiej i Młodzieży Pracującej.

• W poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika; o godz. 19.00 odbędzie się na plebanii spotkanie grupy „Młodzi duchem”.

• W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę, od godz. 9.00 będzie spowiedź św. dla dzieci przed ich Pierwszą Komunią Św., oraz dla ich rodzin; o godz. 8.45 będzie dla nich specjalne nabożeństwo pokutne przed spowiedzią. Bardzo prosimy, aby do spowiedzi jako pierwsze przystąpiły dzieci.

• W sobotę też o godz. 10.15 odbędzie się zbiórka ministrantów i kandydatów.

• W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 – Pierwsza Komunia Św. dla dzieci z klas III. Bardzo prosimy, aby ze względu na dużą ilość dzieci pierwszokomunijnych, parafianie nie związani z tą uroczystością przyszli na Mszę św. o innej godzinie.

• W przyszłą też niedzielę, o godz. 9.00 wyruszy tradycyjna procesja ku czci św. Stanisława, biskupa i męczennika z Wawelu na Skałką.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane codziennie przez cały maj o godz. 17.30. Po nabożeństwie dzieci otrzymują karteczki, które wklejają do specjalnej książeczki. Po zakończeniu majówek, najbardziej aktywne dzieci otrzymają piękne pamiątki.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

 

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Zofia Kleszcz, lat 79. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.