25. Niedziela Zwykła, 22.09.2024 r.

• W poniedziałek – wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  • W poniedziałek też o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Biblijnej. Zapraszamy wszystkich do wspólnego rozważania Pisma świętego.
  • Spotkanie rodziców dzieci komunijnych klas III odbędzie się w czwartek, 26 września o godz. 18.30 w kościele.
  • W piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
  • W sobotę – wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  • Stowarzyszenie „Dobrosław” serdecznie dziękuje za ofiary złożone do puszki w ostatnią niedzielę na leczenie ciężko chorego Pawełka. Zebrano 2947 zł.
  • Przypominamy, że do dnia 27 września trwa głosowanie  Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Można głosować przez stronę internetową lub w punktach do głosowania. Jeden będzie otwarty w Szkole Podstawowej w Skotnikach w dniach 24 i 25 września w godzinach od 16.00 do 18.00.  Pod głosowanie podany jest projekt nr 41 Aktywni na Plus, w ramach którego dzieci i rodzice mogą korzystać z różnych aktywności.
  • Bardzo prosimy rodziców o przypilnowanie dzieci stojących na Mszy św. poza kościołem, aby nie wyrzucały na drogę prowadzącą do cmentarza kamyków z pasa przy ogrodzeniu kościoła.
  • W tą niedzielę w kościołach w całej Polsce są zbierany ofiary na powodzian. Swoją ofiarę można złożyć do puszki, znajdującej się przy głównym wyjściu z kościoła.