29. Niedziela Zwykła, 20.10.2024 r.

• W dzisiejszą niedzielę wypada uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona naszej archidiecezji i rozpoczyna się Światowy Dzień Misyjny.
  • We wtorek – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża.
  • Przyjmujemy na wypominki za zmarłych przed lub po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii, w godzinach urzędowania.
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, odprawiane przez cały miesiąc o godz. 17.30.
  • Dziękujemy za ofiary złożone do puszki w ostatnią niedzielę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebraliśmy 1855 zł.
  • Panu Januszowi Kolorusowi dziękujemy za naprawienie pompy wodnej na cmentarzu.
  • W przyszłym tygodniu, z soboty na niedzielę, będzie przesunięcie czasu z letniego na zimowy. Wskazówki zegarka przesuwamy z godz. 3.00 na godz. 2.00.
  • Bardzo prosimy, aby zeschłych wieńców z grobów nie wrzucać do kontenera, ale układać z tyłu za nim.
  • Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 66 w Skotnikach zwraca się do parafian  i mieszkańców Skotnik z prośbą o podpisanie petycji do Prezydenta Miasta Krakowa w sprawie pozyskania środków finansowych na utworzenie drugiej lokalizacji Szkoły Podstawowej w Skotnikach.  Podpisy będą zbierane w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. przy gablotce z ogłoszeniami na zewnątrz kościoła.