27. Niedziela Zwykła, 6.10.2024 r.

• W tą niedzielę, zgodnie z tradycją, obchodzimy święto patronalne naszej parafii, czyli odpust parafialny. Jest to okazja do uzyskania odpustu zupełnego, dla żyjących w stanie łaski uświęcającej. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11.30.
  • W poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej; po Mszy św. wieczornej – Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej adoracji Pana Jezusa, obecnego w Najśw. Sakramencie.
  • We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się w spotkanie dla uczniów klas 8, przygotowujących się do bierzmowania.
  • W środę – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
  • Zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe, odprawiane w październiku o godz. 17.30.
  • Panu Pawłowi Pstusiowi dziękujemy za wykoszenie trawy w ogrodzie przy plebanii.
  • Na stoliku na przewiązce kościoła są do zabrania pocztówki z figurą Matki Bożej Różańcowej, znajdującej się w ołtarzu głównym naszego kościoła, a w zakrystii jest do nabycia pięknie ilustrowany album z opisem wszystkich kościołów Miasta Krakowa.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności: śp. Stanisław Maślanka, lat 88. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 14.00, śp. Jan Kowynia, lat 65, ojciec ks. Dominika Kowyni, naszego parafianina. Jego pogrzeb będzie we wtorek, o godz. 14.00, śp. Zbigniew Kołodziejczyk, lat 68. Jego pogrzeb będzie w środę o godz. 14.00, oraz śp. Henryk Malaga, lat. 91. Jego pogrzeb będzie w czwartek o godz. 15.00. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.