24. Niedziela Zwykła, 15.09.2024 r.

• W tą niedzielę po Mszach św. przy wyjściach z kościoła odbywa się kwesta Stowarzyszenia „Dobrosław” na rzecz 14-letniego Pawełka, który urodził się z zespołem Downa i cierpi na szereg dodatkowych schorzeń.
  • W poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
  • W środę – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  • W piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy męczeństwa.
  • W sobotę – święto św. Mateusza, apostoła i Ewangelisty.
  • Od dnia 13.09 do 27.09 przez stronę internetową: www.budzet.krakow.pl odbywa się głosowanie dotyczące remontu ul. Laurowej w Skotnikach, projekt nr 9, w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Prosimy o wsparcie tego projektu.

• W ostatnim czasie odeszła od nas do wieczności śp. Leokadia Ludwikowska, lat 86. Pomódlmy się o Jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.