23. Niedziela Zwykła, 8.09.2024 r.

• W tą niedzielę, od godz. 10.30 do 18.00 u Misjonarzy Kombonianów w Krakowie przy ul. Skośnej 4 odbędzie się Piknik Misyjny, w którym przewidziane są liczne atrakcje dla całych rodzin. Środki zebrane podczas pikniku będą przeznaczone na wsparcie misjonarzy posługujących w Afryce i Ameryce Południowej.
  • W poniedziałek o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Biblijnej. Zapraszamy wszystkich do wspólnego rozważania Pisma św.
  • We wtorek o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla uczniów klas 7, przygotowujących się do bierzmowani, a w czwartek o godz. 18.30 – dla uczniów klas 8.
  • W czwartek, 12 września o godz. 17.00 w salce na plebanii odbędzie się zbiórka ministrantów i lektorów. Zapraszamy na to spotkanie również chłopców po Pierwszej Komunii Św., na kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Udział w Służbie Liturgicznej Ołtarza jest wyróżnieniem oraz możliwością rozwoju wiary w bliskości ołtarza.
  • W czwartek też obchodzi Imieniny Siostra Letycja. Z tej okazji już dziś życzymy jej zdrowia, pokoju ducha, wielu radości w życiu zakonnym i posłudze w naszej parafii oraz wszelkiego błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia. Szczęść Boże!
  • W piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  • W sobotę – święto Podwyższenia Krzyża św.
  • W przyszła niedzielę po Mszach św. odbędzie się w naszym kościele kwesta Stowarzyszenia „Dobrosław” na rzecz 14-letniego Pawełka, który urodził się z zespołem Downa i cierpi na szereg dodatkowych schorzeń.
  • Dzieci zapraszamy na Msze św. niedzielne o godz. 10.00.

• W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności śp. Józef Machno, lat 75 oraz śp. Edmund Karasiewicz, lat 93. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek…”.