Grupa modlitewna

Jest to grupa dorosłych, licząca ok. 20 osób, która swą modlitwą indywidualną i wspólnotową ubogaca życie parafii. Członkowie grupy modlą się w intencjach Kościoła, Ojczyzny, podejmowanych dzieł w parafii oraz wszystkich trudnych sprawach osobistych i społecznych. Wspólne modlitwy odbywają się po każdej porannej Mszy św. o godz. 7.00. W I czwartek miesiąca prowadzą wspólną adorację Najświętszego Sakramentu – „Godzinę świętą”, a w październiku, w czwartki, prowadzą Różaniec. Spotkania odbywają się w zapowiedzianym wcześniej terminie w salce na plebanii lub w kościele. Opiekunowie grupy: ks. proboszcz i Pani Maria Łoboda. Zapraszamy serdecznie do włączenia się w  to wielkie dzieło modlitewne naszej parafii.