6. Niedziela Wielkanocna, 5.04.2024r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca; po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.
  • W poniedziałek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
  • W poniedziałek o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla uczniów klas 7, przygotowujących się do bierzmowania.
  • W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika.
  • W sobotę – spowiedź św. przed Pierwszą Komuną Św. od godz. 9.00 dla klas 3a i 3b, a od godz. 9.30 dla klas 3c i 3d.
  • W przyszła niedzielę – uroczystość Pierwszej Komunii Św. dla dzieci z klas 3a i 3b o godz. 10.00, a dla klas 3c i 3d o godz. 12.00. Nie będzie Mszy św. o 11.30. Bardzo prosimy, aby nie związani z tą uroczystością przyszli na Mszę św. o innej godzinie.
  • W przyszłą też niedzielę o godz. 9.00 odbędzie się procesja św. Stanisława, biskupa i męczennika z Wawelu na Skałkę
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane w naszym kościele o godz. 17.30.