- W poniedziałek – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła.
- W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.
- W piątek od godz. 17.00 – spowiedź św. pierwszopiątkowa.
- W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
- W lipcu i sierpniu kancelaria w czwartki rano – nieczynna. W razie konieczności załatwienia pilnych spraw kancelaryjnych, prosimy o kontakt z księdzem w zakrystii po Mszach św. wieczornych.
- Bardzo prosimy, aby na niedzielę nie zostawiać samochodów na parkingu kościelnym przy ul. Skotnickiej, ponieważ przyjeżdżający na niedzielne Msze św. nie mają gdzie zaparkować samochodów.
- Siostrze Emilianie, naszej zakrystiance z okazji Imienin życzymy dobrego zdrowie, wielu radości, życzliwości parafian i wszelkich łask Bożych w życiu osobistym i zakonnym. Szczęść Boże!
- Nauczycielom i uczniom rozpoczynającym wakacje i tym, którzy zaczynają urlopy życzymy bezpiecznego, wspaniałego odpoczynku przy pięknej pogodzie, wielu radości i niezapomnianych wrażeń.