2. Niedziela Wielkiego Postu, 28.02.2021r.

• Dzisiaj, na godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

• W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie on-line Młodych Duchem.

• W czwartek – święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji i pierwszy czwartek miesiąca; od godz. 17.00 – Godzina święta przed pierwszym piątkiem, prowadzona przez Grupę modlitewną. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek, na godz. 17.15 zapraszamy na Drogę Krzyżową. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

• W piątek też, od godz. 17.30 – spowiedź św., z racji pierwszego piątku miesiąca, a po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo pierwszopiątkowe oraz kolejny wieczór uwielbienia. Serdecznie zapraszamy.

• W sobotę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. porannej Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W sobotę od godz. 9.00 wyjazd z Najśw. Sakramentem do chorych. Z powodu epidemii, chętnych prosimy zgłaszać do ks. Pawła.

• W sobotę też o godz. 11.00, w salce na plebanii odbędzie się spotkanie kandydatów na ministrantów, a o godz. 11.30 – kandydatów na lektorów.

• W niedzielę 7 marca, na Mszy św. o godz. 10.00 zostaną przyjęci nowi ministranci i lektorzy.

• Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki znajdującej się pod chórem.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Leszek Krasny, lat 79 oraz śp. Krystyna Jurgała, lat 80. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

1. Niedziela Wielkiego Postu, 21.02.2021r.

• Dzisiaj o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. z poświęceniem książeczek i łańcuszków dla dzieci z klasy 3c przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz dla ich rodziców. Po Mszy św. będzie spotkanie w kościele i rozdanie książeczek i łańcuszków.

• W piątek, na godz. 17.15 zapraszamy na Drogę Krzyżową. W niedzielę natomiast zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

• Spotkanie osób zapisanych na pielgrzymkę do Włoch odbędzie się w piątek, 26 lutego, w salce na plebanii, po Mszy św. wieczornej.

• W sobotę o godz. 11.00, w salce na plebanii odbędzie się spotkanie kandydatów na ministrantów, a o godz. 11.30 – kandydatów na lektorów.

• W przyszłą niedzielę – zgodnie z decyzją naszego ks. arcybiskupa - składka będzie przeznaczona na Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

Więcej artykułów…