32. Niedziela Zwykła, 11.11.2018r.

• Dzisiaj obchodzimy uroczyście 100. rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Dziękując Bogu za ten wspaniały dar i polecając Bogu wszystkich, którzy o tę niepodległość walczyli, módlmy się o pomyślny rozwój naszej Ojczyzny.

• W tą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w kościele spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii Św., a o godz. 17.30 – nabożeństwo wypominkowe za zmarłych wypominanych w naszym kościele.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i męczennika.

• W poniedziałek Mszę św. o godz. 18.00 odprawią kapłani z rocznika seminaryjnego naszego wikariusza ks. Pawła, wyświęceni w 2011 r. Będą w tym dniu mieć swój zjazd w naszej parafii. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św. wszystkich parafian.

• We wtorek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

• W piątek o godz. 19.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; o godz. 10.30 odbędzie się na plebanii zbiórka ministrantów.

• W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w całym Kościele II Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji będą zbierane ofiary do puszki dla potrzebujących oraz na pokrycie kosztów organizacji święta ubogich.

• W przyszłą też niedzielę – składka inwestycyjna.

31. Niedziela Zwykła, 4.11.2018r.

• Dzisiaj o godz. 17.30 – nabożeństwo wypominkowe za zmarłych wypominanych w naszym kościele.

• W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się na plebanii spotkanie grupy „Młodzi Duchem”.

• W piątek o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej w salce na plebanii.

• W sobotę – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; o godz. 10.30 – zbiórka ministrantów w salce na plebanii.

• W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Marcina z Tors, biskupa i Narodowe Święto Niepodległości.

• W przyszłą też niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w kościele spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii Św.

• Dom Kultury w Skotnikach serdecznie zaprasza na koncert z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości, pt. „Spotkanie z Piłsudskim”, który odbędzie się 10 listopada (sobota), o godz. 16.00.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Zofia Łachwa, lat 90 oraz śp. Jerzy Kołodziejczyk, lat 60. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

Więcej artykułów…