13. Niedziela Zwykła, 2.07.2017r.

• W poniedziałek – święto św. Tomasza, Apostoła

• W czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i pierwszy czwartek miesiąca; od godz. 17.00 – Godzina święta przed pierwszym piątkiem, prowadzona przez Grupę Modlitewną. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek, pierwszy miesiąca – spowiedź św. od godz. 17.00.

• W sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

• Ze względy na urlopy księży, kancelaria w lipcu i sierpniu w czwartki rano – nieczynna. W razie potrzeby załatwienia spraw kancelaryjnych, prosimy o kontakt z księdzem po wieczornej Mszy św.

12. Niedziela Zwykła, 25.06.2017r.

• W środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

• W czwartek – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień Imienin ks. Pawła, naszego wikariusza. Z tej okazji życzymy mu: zdrowia, radości w posłudze kapłańskiej, sukcesów w praktyce lekarskiej i wszelkich potrzebnych łask Bożych w wiernej służbie Bogu i ludziom.

• W sobotę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. o godz. 7.00 – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Krzysztof Jamka, lat 55 oraz śp. Zbigniew Grzech, lat 73. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

Więcej artykułów…