13. Niedziela Zwykła, 28.06.2020r.

• W poniedziałek – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień Imienin naszych księży wikariuszy. Z tej okazji życzymy im zdrowia, wszelkich radości i łask Bożych za przyczyną ich wielkich patronów i MB. Różańcowej, Patronki naszej parafii.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.

• W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.30 – spowiedź św. pierwszopiątkowa. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo pierwszopiątkowe, połączone z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.

• W sobotę – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

• W sobotę też po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe.

• Nasz arcybiskup Marek Jędraszewski ogłasza na przyszłą niedzielę zbiórkę do puszek na rzecz poszkodowanych w ostatnim czasie w wyniku licznych zalań i podtopień.

• Kancelaria w lipcu i sierpniu w czwartki rano – nieczynna. W razie konieczności załatwienia spraw kancelaryjnych, prosimy o kontakt z księdzem w zakrystii po Mszach św. wieczornych.

• Bardzo prosimy, aby zwiędłych wieńców z grobów nie wrzucać do kontenera na śmieci, ale składać je w boksie za kontenerem.

• Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego, bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

• W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Andrzej Mosór, lat 59. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

12. Niedziela Zwykła, 21.06.2020r.

• W środę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

• W sobotę od godz. 9.00 – spowiedź św. dla dzieci z klasy 3c przed pierwszą Komunią Świętą i dla ich rodzin.

• W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. kanonika Józefa Palenicę, który – zgodnie z dekretem naszego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego – na wszystkich Mszach św. wygłosi kazania i będzie zbierał ofiary na budowę nowego kościoła w Krakowie – Swoszowicach.

• W przyszła też niedzielę, na dodatkowej Mszy św. o godz. 13.00 – uroczystość pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klasy 3c.

Więcej artykułów…