7. Niedziela Wielkanocna, 28.05.2017r.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

• W środę – święto Nawiedzenia NMP.

• W czwartek – wspomnienie św. Justyna, męczennika. Jest to pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 – Godzina święta, prowadzona przez Grupę Modlitewną. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.30 – spowiedź św. pierwszopiątkowa. W piątek też o godz. 16.30 - spotkanie Małego Apostoła a po Mszy św. wieczornej - Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W przyszłą niedzielę – uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Studenckiej i Młodzieży Pracującej.

• Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie Grupy „Młodzi Duchem”, które odbędzie się plebani w poniedziałek, 5 czerwca o godz. 19.00. Zapraszamy szczególnie rodziców dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej.

• Hospicjum św. Łazarza w Krakowie składa serdeczne podziękowanie za złożone na jego działalność ofiary podczas kwesty w niedzielę, 30 kwietnia br. Zebrano 1676 zł.

• Siostrze Apoloni serdecznie dziękujemy za wyplewienie runianki za kościołem.

• Niniejszym informujemy, że ze względu na stan zdrowia Ks. Prałata Józefa Brzeźniaka, na prośbę najbliższej jego rodziny i za zgodą Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego, przebywa on obecnie w Domu Księży Chorych im. św. Franciszka z Asyżu w Krakowie – Swoszowicach. Przez orędownictwo NMP Uzdrowienia Chorych, powierzamy Przewielebnego Księdza Prałata Bożej opiece.

6. Niedziela Wielkanocna, 21.05.2017r.

• W tą niedzielę odbędzie się XII Bieg z okazji 97. Rocznicy Urodzin św. Jana Pawła II, papieża. Od godz. 13.00 będą biegi dla dzieci i młodzieży na boisku „Pogoni Skotniki”, o godz. 15.15 odbędzie się marszobieg, a o godz. 16.00 – bieg główny. Naszym parafianom życzymy wspaniałych wyników i zajęcia jak najlepszych miejsc, a wszystkim zawodnikom i kibicom - dobrej zabawy.

• Dzisiaj też po Mszy św. wieczornej - spotkanie Grupy Studenckiej i Młodzieży Pracującej.

• W środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

• W piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera; o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie Małego Apostoła, a po Mszy św. wieczornej -Grupy Apostolskiej.

• W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się spotkania ministrantów i kandydatów, a także tych chłopców, którzy w tym roku byli do Pierwszej Komunii Świętej i chcieliby zostać ministrantami. Serdecznie ich zapraszamy!

• W przyszła niedzielę – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii będziemy gościć ks. proboszcza z parafii na Woli Justowskiej, który będzie głosił kazania i zbierał składkę na budowę kościoła, zgodnie z dekretem naszego Ordynariusza.

Więcej artykułów…