14. Niedziela Zwykła, 3.07.2022r.

• Dzisiaj wypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najś. Sakramentu.

• W środę - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 - Godzina święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek - wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Mieczysława Wąsowicz, lat 76 oraz śp. Łukasz Michniowski, lat 26. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: "Wieczny odpoczynek...".

13. Niedziela Zwykła, 26.06.2022r.

• We wtorek - wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

• W środę – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień Imienin naszych ks. wikariuszy. Z tej okazji już dzisiaj życzymy im zdrowia, wielu radości i wszelkich łask Bożych na każdy dzień życia, a szczególnie w posłudze kapłańskiej. Szczęść Boże!

• W piątek, pierwszy miesiąca - spowiedź św. od godz. 17.30.

• W sobotę po Mszy św. porannej - Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe, z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W sobotę też od godz. 9.00 - wyjazd do chorych z Najśw. Sakramentem. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii do ks. Pawła.

• Kancelaria w lipcu i sierpniu w czwartki rano – nieczynna. W razie konieczności załatwienia pilnych spraw kancelaryjnych, prosimy o kontakt z księdzem w zakrystii po Mszach św. wieczornych.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Andrzej Szczypczyk, lat 65 oraz śp. Maria Krasula, lat 85. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: "Wieczny odpoczynek...".

Więcej artykułów…