24. Niedziela Zwykła, 17.09.2017r.

• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w kościele katecheza dla rodziców i dzieci, przygotowujących się do Pierwszej Komunii św., a o godz. 16.00 odbędzie się na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

• W poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

• W środę wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

• W czwartek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

• W piątek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy; po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny; o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie ministrantów i kandydatów.

• W tym tygodniu w salce na plebanii o godz. 18.30 odbędą się spotkania przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania: we wtorek dla klas 7 szkoły podstawowej, w środę dla klas II gimnazjum, a w czwartek dla klas 3 gimnazjum.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Helena Sendorek, lat 87. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

23. Niedziela Zwykła, 10.09.2017r.

• W środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

• W czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

• W piątek – wspomnienie NMP Bolesnej; po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej - zapraszamy wszystkich chętnych od klasy szóstej wzwyż.

• W sobotę – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

• W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 - katecheza dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Natomiast o godz. 16.00 odbędzie się na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

• W przyszłą też niedzielę – składka inwestycyjna.

• Ze względu na dalszą wycinkę drzew na cmentarzu od ul. Szymonowica, bardzo prosimy o zabranie po niedzieli z grobów w pobliżu drzew wazonów, zniczy i kwiatów, aby nie uległy zniszczeniu, ewentualnie zabezpieczenie nagrobków folią.

Więcej artykułów…