Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Intencje Mszy św.

Intencje Mszy św. od 6 do 12.11.2017r.

Poniedziałek, 6.11

7.00 Za Parafian.

7.00 +Krzysztof Jamka, od Haliny i Andrzeja Król.

18.00 +Jan Malada, w 8. rocz. śmierci.

 

Wtorek, 7.11

7.00 +Agata Kołodziejczyk, od szwagra Pawła z rodziną.

18.00 +Emilia Walska, w 1. rocz. śmierci.

18.00 ++Janina Poznańska, w 4. rocz. śmierci, syn Andrzej Poznański i Zofia Luzara.

 

Środa, 8.11

7.00 +Agata Kołodziejczyk, od rodziny Szczypczyków.

18.00 +Jan Giermek, w 3. rocz. śmierci.

18.00 ++Katarzyna i Bonifacy Krzysik.

 

Czwartek, 9.11

7.00 Za Parafian.

18.00 ++Joanna, Władysław, Władysława, Piotr i ++z rodziny.

 

Piątek, 10.11

7.00 +Agata Kołodziejczyk, od Kasi i Rafała.

18.00 +Zofia Kleszcz, od wnuczki Klaudii.

 

Sobota, 11.11

7.00 +Agata Kołodziejczyk, od babci Bartka.

18.00 +Teresa Bonior, od przyjaciółek ze szkolnej ławy, w podziękowaniu za wieloletnią serdeczną przyjaźń.

18.00 ++Mieczysław Rutkowski, Maria i Józef Rutkowscy oraz Aniela, Stanisław i Józef Bednarczykowie.

 

Niedziela, 12.11

8.00 ++Zofia i Edward Słapakowie, od syna, córki, zięcia i wnuków.

10.00 ++Stanisław, Maria, Janina, Piotr Mroczek, Feliks Manecki, ++z rodziny, Wiktoria, Mikołaj i Jakub Petryk oraz ++z rodziny Szymczyk.

11.30 ++Członkinie Róży Różańcowej MB. Licheńskiej.

18.00 +Stanisław Ludwikowski i ++z rodziny.

 

Intencje Mszy św. od 30.10 do 5.11.2017r.

Poniedziałek, 30.10

7.00 Za Parafian.

7.00 +Krzysztof Jamka, od rodziny Pacek z Zagórza.

18.00 +Zofia Kleszcz, od wnuczki Klaudii.

 

Wtorek, 31.10

7.00 +Agata Kołodziejczyk, od koleżanek i kolegów z pracy z Firmy „Lajkonik”.

18.00 ++Mikołaj Giermek oraz Piotr i Maria Knotkowie.

18.00 +Andrzej Ścigalski, od córki z mężem.

 

Środa, 1.11

8.00 +Marian Krasny.

8.00 ++Władysław Jurgała, brat Bolesław, ich rodzice i ++z rodziny Klimków.

10.00 ++Maria i Bolesław Florczykowie, od córki Edyty z mężem.

11.30 O zdrowie i błog. Boże dla Jolanty, w 45. rocz. urodzin oraz dla męża i dzieci.

11.30 +Wincenty Błachut, żona Ludwika i córka Krystyna.

18.00 ++Adam Żyła, w 20. rocz. śmierci i jego rodzice.

 

Czwartek, 2.11

7.00 +Agata Kołodziejczyk, od chrzestnej Zofii Galos.

9.00 ++wypominani w naszym kościele.

18.00 W intencji Ojca św., biskupów i kapłanów; o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii; w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.

18.00 +Władysław Trybuś, w 12. rocz. śmierci.

 

Piątek, 3.11

7.00 +Teresa Bonior, od rodziny Rycombel.

18.00 +Agata Kołodziejczyk, od rodziny Figułów.

 

Sobota, 4.11

7.00 Wynagradzajaca Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi przeciw Jej Bożemu Macierzyństwu.

18.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Władysława, w 70. rocz. urodzin, od żony, dzieci i wnuków.

 

Niedziela, 5.11

8.00 W intencji Róży Różańcowej męskiej św. Jana Pawła II i Rady Parafialnej.

10.00 +Marian Szczypczyk, od chrześnicy Renaty z rodziną.

11.30 W intencji Róży Różańcowej MB. Kalwaryjskiej.

11.30 ++Maria i Stanisław Trybusiowie.

18.00 ++Janina i Lucjan Woch.