1. Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2024r.

• Dzisiaj na godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

• W poniedziałek o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Biblijnej. Zapraszamy do wspólnej medytacji Pisma św.

• W piątek zapraszamy na Drogi Krzyżowe: dzieci - na godz. 16.30, a dorosłych i młodzież - na godz. 17.15.

• Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

• Od Wielkiego Czwartku rozpocznie się w naszej archidiecezji Kongres Eucharystyczny pod hasłem "Ja Jestem" (J 8,24), który będzie trwał do 15 czerwca tego roku. Na stoliku na przewiązce kościoła znajduje się do zabrania wydana z tej okazji broszurka, poświęcona Najśw. Eucharystii. Zachęcamy do jej lektury.

6. Niedziela Zwykła, 11.02.2024r.

• Dzisiaj, w poniedziałek i we wtorek od godz. 17.00 do 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, w ramach 40-godzinnego nabożeństwa przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.

• Od tej niedzieli rozpoczyna się w naszej archidiecezji okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, który potrwa do uroczystości Trójcy Przenajświętszej oraz rozpoczyna się Tydzień modlitw o trzeźwość narodu i wyzwolenie z innych nałogów.

• W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W dniu tym obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• W piątek zapraszamy na pierwsze Drogi Krzyżowe: dzieci - na godz. 16.30, a dorosłych i młodzież - na godz. 17.15.

• W niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

Uruchomienie strony internetowej naszej parafii

Z radością informujemy, że udało nam się uruchomić stronę naszej parafii.

Niedziela:
8.00; 10.00; 11.30; 18:00