25. Niedziela Zwykła, 19.09.2021r.

• W poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Haasanga i Towarzyszy.

• We wtorek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

• W czwartek – wspomnienie św. O. Pio, prezbitera.

• W piątek o godz. 19.00, w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej. Zapraszamy młodzież, która jeszcze nie należy do tej grupy.

• W sobotę o godz. 10.00, w salce na plebanii odbędzie się zbiórka ministrantów i lektorów.

• Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się w niedzielę, 26 września po Mszy św. o godz. 10.00.

• W przyszłą niedzielę odbędzie się w kościołach w Polsce tradycyjne liczenie wiernych.

• Na prośbę naszego arcybiskupa, w przyszłą niedzielę, zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszki na rzecz Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej.

• Osoby, które chcą przygotowywać się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, a nie były na spotkaniach w tym tygodniu, mogą zgłosić się do ks. Pawła do przyszłej niedzieli. Później zapisy nie będą już możliwe.

• Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału we Mszy św. niedzielnej o godz. 10.00.

• Serdecznie zapraszamy dzieci do zaangażowania się w scholę parafialną. Próby będą się odbywać w każdą niedzielę o godzinie 9.15, w kościele. Zapisy i bliższe informacje u Siostry Rut. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież grającą na instrumentach muzycznych.

• Róża Różańcowa Rodziców będzie prowadzić w październiku nabożeństwo Różańcowe w soboty i w niedziele o godz. 17.30. Chętnych rodziców, którzy chcieliby należeć do tej Róży, prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii. Spotkanie organizacyjne tej Róży odbędzie się w niedzielę, 26 września o godz. 16.00 w salce w zakrystii. Serdecznie zapraszamy!

• Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” składa serdeczne podziękowanie za ofiary zebrane podczas kwesty w ostatnią niedzielę, na rzecz ciężko chorej Karolinki. Zebrano 1829 zł.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Janina Cieszyńska, lat 96. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

Uruchomienie strony internetowej naszej parafii

Z radością informujemy, że udało nam się uruchomić stronę naszej parafii.