7. Niedziela Wielkanocna, 28.05.2017r.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

• W środę – święto Nawiedzenia NMP.

• W czwartek – wspomnienie św. Justyna, męczennika. Jest to pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 – Godzina święta, prowadzona przez Grupę Modlitewną. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.30 – spowiedź św. pierwszopiątkowa. W piątek też o godz. 16.30 - spotkanie Małego Apostoła a po Mszy św. wieczornej - Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W przyszłą niedzielę – uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Studenckiej i Młodzieży Pracującej.

• Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie Grupy „Młodzi Duchem”, które odbędzie się plebani w poniedziałek, 5 czerwca o godz. 19.00. Zapraszamy szczególnie rodziców dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej.

• Hospicjum św. Łazarza w Krakowie składa serdeczne podziękowanie za złożone na jego działalność ofiary podczas kwesty w niedzielę, 30 kwietnia br. Zebrano 1676 zł.

• Siostrze Apoloni serdecznie dziękujemy za wyplewienie runianki za kościołem.

• Niniejszym informujemy, że ze względu na stan zdrowia Ks. Prałata Józefa Brzeźniaka, na prośbę najbliższej jego rodziny i za zgodą Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego, przebywa on obecnie w Domu Księży Chorych im. św. Franciszka z Asyżu w Krakowie – Swoszowicach. Przez orędownictwo NMP Uzdrowienia Chorych, powierzamy Przewielebnego Księdza Prałata Bożej opiece.

Uruchomienie strony internetowej naszej parafii

Z radością informujemy, że udało nam się uruchomić stronę naszej parafii.