28. Niedziela Zwykła, 13.10.2019r.

• W tą niedzielę obchodzimy XIX Dzień Papieski. Po Mszach św., przy wyjściach z kościoła, będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin, w ramach „Dzieła Nowego Tysiąclecia”.

• Dzisiaj też po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież studiującą i pracującą, a w poniedziałek, o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie grupy „Młodzi Duchem”. Na oba spotkania zapraszamy wszystkich chętnych a nie tylko tych, którzy w nich dotychczas uczestniczyli.

• Zachęcamy do wzięcia udziału w odbywających się dzisiaj wyborach parlamentarnych.

• We wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

• W środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

• W czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego , biskupa i męczennika.

• W piątek – święto św. Łukasza, Ewangelisty; o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę o godz. 9.30 – próba scholi a o godz. 11.00 – spotkanie ministrantów i lektorów.

• W przyszła niedzielę – składka inwestycyjna. Nabyte w maju działki przed kościołem wpisano wreszcie do Księgi Wieczystej i w ostatnim tygodniu zostały wysłane pisma o rozbiórkę budynku i wycinkę wierzb, aby można było wykonać nowy plac parkingowy.

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, odprawiane o godz. 17.30.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wiecznośći śp. Stanisława Tadel, lat 77. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

23. Niedziela Zwykła, 8.09.2019r.

• Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” przeprowadzi kwestę na rzecz 10-letniego Szymonka, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe. oraz zanik mięśni.

• W poniedziałek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.

• W piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; o godz. 19.00 w salce na plebanii – spotkanie Grupy Apostolskiej

• W sobotę – święto podwyższenia Krzyża Świętego; o godz. 10.30 - zbiórka ministrantów i lektorów oraz kandydatów na ministrantów.

• Spotkanie rodziców dzieci klas 3 komunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 w kościele.

• W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

• Wszystkie dzieci zapraszamy na niedzielną Mszę św. o godz. 10.00.

Uruchomienie strony internetowej naszej parafii

Z radością informujemy, że udało nam się uruchomić stronę naszej parafii.