13. Niedziela Zwykła, 28.06.2020r.

• W poniedziałek – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień Imienin naszych księży wikariuszy. Z tej okazji życzymy im zdrowia, wszelkich radości i łask Bożych za przyczyną ich wielkich patronów i MB. Różańcowej, Patronki naszej parafii.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.

• W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.30 – spowiedź św. pierwszopiątkowa. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo pierwszopiątkowe, połączone z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.

• W sobotę – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

• W sobotę też po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe.

• Nasz arcybiskup Marek Jędraszewski ogłasza na przyszłą niedzielę zbiórkę do puszek na rzecz poszkodowanych w ostatnim czasie w wyniku licznych zalań i podtopień.

• Kancelaria w lipcu i sierpniu w czwartki rano – nieczynna. W razie konieczności załatwienia spraw kancelaryjnych, prosimy o kontakt z księdzem w zakrystii po Mszach św. wieczornych.

• Bardzo prosimy, aby zwiędłych wieńców z grobów nie wrzucać do kontenera na śmieci, ale składać je w boksie za kontenerem.

• Rodzinom: Pstusiów, Raciborów i Janasów serdecznie dziękujemy za wykoszenie trawy przy parkingu i przy plebanii.

• Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego, bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

• W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Andrzej Mosór, lat 59. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

Uruchomienie strony internetowej naszej parafii

Z radością informujemy, że udało nam się uruchomić stronę naszej parafii.