25. Niedziela Zwykła, 20.09.2020r.

• W poniedziałek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

• We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się w kościele próba dla przyjmujących sakrament bierzmowania.

• W środę – wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

• W piątek, 25 września, na Mszy św. o godz. 18.00, ks. bp. Jan Zając udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z ubiegłorocznych klas VIII. Młodzież i świadków prosimy, aby byli w kościele już o 17.40. Przypominamy o konieczności posiadania maseczek przez wszystkich uczestników uroczystości. Spowiedź św. dla kandydatów i świadków będzie w czwartek, od godz. 17.00.

• Spotkanie dla dzieci z klas trzecich komunijnych i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę, 27 września, w kościele po Mszy św. o godz. 10.00. Na tej Mszy św. będzie poświęcenie różańców i wręczenie ich dzieciom komunijnym.

• Stowarzyszenie „Dobrosław” składa serdeczne podziękowanie za ofiary złożone podczas kwesty w ostatnią niedzielę na leczenie ciężko chorej Milenki. Zebrano 1612 zł.

• Pielgrzymki do Pragi - planowana na październik i do Lichenia - planowana na listopad zostają odwołane. W obecnej sytuacji nie możemy pielgrzymować w takich grupach jak do tej pory. Pielgrzymki te zostaną zorganizowane w przyszłym roku.

• W ostatnim tygodniu odeszły od nas do wieczności śp. Zofia Jurgała, lat 91 ora śp. Krystyna Hajtek, lat 89. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.

Uruchomienie strony internetowej naszej parafii

Z radością informujemy, że udało nam się uruchomić stronę naszej parafii.