34. Niedziela Zwykła, 20.11.2022r.

• Dzisiejsza 34. Niedziela Zwykła jest uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kończy ona rok Kościelny.

• Dzisiaj o godz. 17.30 - nabożeństwo wypominkowe za zmarłych wypominanych w naszym Kościele.

• W poniedziałek - wspomnienie Ofiarowania NMP.

• W poniedziałek też, 21 listopada na godz.18.30 zapraszamy uczniów klas 8 szkoły podstawowej na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania, które odbędzie się w kościele.

• We wtorek - wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.

• W czwartek - wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

• W piątek - wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

• Spotkanie dla ministrantów i lektorów oraz kandydatów odbędzie się w piątek o godz. 17.00 w zakrystii, a spotkanie dla Grupy Apostolskiej o godz. 19.00 w salce na plebanii.

• Przyszła niedziela, to 1. Niedziela Adwentu, rozpoczynająca nowy rok Kościelny; na Mszy św. o godz. 10.00 będzie uroczyste przyjęcie do Służby Liturgicznej nowych ministrantów i lektorów.

• Bóg zapłać za wszystkie ofiary zebrane w ostatnią niedzielę do puszki na rzecz ubogich, w ramach obchodów Światowego Dnia Ubogich. Zebraliśmy 1175 zl.

• Dary dla ubogich rodzin: żywność, środki czystości, produkty chemiczne, w ramach akcji "Szlachetna Paczka", można składać w Szkole Podstawowej nr 66 w Skotnikach w terminie od 27 listopada do 3 grudnia.

Niedziela:
8.00; 10.00; 11.30; 18:00