Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

25. Niedziela Zwykła, 18.09.2022r.

• Dzisiaj po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na rzecz Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej. Puszka znajduje się przy głównym wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę!

• Na poniedziałek, 19 września na godz.18.00 zapraszamy uczniów klas 7 szkoły podstawowej na Mszą św. rozpoczynającą przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. odbędą się zapisy oraz zostaną podane wymagania i terminy spotkań.

Natomiast na poniedziałek, 26 września na godz. 18.00 na Mszę św. zapraszamy uczniów klas 8 szkoły podstawowej, kontynuujących swoje przygotowanie do bierzmowania. Uczniowie, którzy nie oddali indeksów z praktykami religijnymi w klasie 7 proszeni są o ich dostarczenie do ks. Roberta, który będzie prowadził przygotowanie do bierzmowania.

• We wtorek - wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

• W środę - święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

• W piątek - wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

• Spotkanie dla rodziców i uczniów klas komunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 25 września po Mszy św. o godz. 10.00. Na Mszy św. zostaną poświęcone różańce dla dzieci.

• Stowarzyszenie Charytatywne "Dobrosław" składa serdeczne podziękowanie za ofiary zebrane w ostatnią niedzielę na leczenie ciężko chorej Karolinki. Zebrano 2307 zł.

• Jeszcze raz bardzo prosimy, aby wrzucając do kontenera przy cmentarzu stare znicze sprawdzić, czy jeszcze nie palą się w nich wkłady. W ostatnią sobotę po raz kolejny doszło do pożaru kontenera na odpady i musiała interweniować straż pożarna. Musimy też zapłacić za uszkodzenia kontenera.

• Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Siostrę Celinę, nową zakrystiankę, która zastąpi na tym stanowisku Siostrę Apolonię. Życzymy jej zdrowia, wielu radości i wszelkich łask Bożych w życiu zakonnym i wypełnianej posłudze. Szczęść Boże!